Ortaokul

ŞİMDİ BAŞVUR

FARKLI SANAT KÖYÜ

ORTAOKUL ÖZEL DERS

Ortaokul öğrencisi ile yapılan özel dersler genellikle Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgisi ve Yabancı Dil üzerine olmaktadır. Bu süreçte üniversiteli öğretmenlerimiz, öğrencilerin derslerini iyi kavramalarına ve başarılı mutlu bir eğitim hayatı sürdürmelerine yardımcı olmaktadırlar. Özel derslerde öğrenci ile okul derslerinin tekrarları yapılıyor, geri kaldığı ya da eksiği olduğu konular varsa üzerinden yeniden geçiliyor; proje ödevleri olması durumunda bu alanlarda öğrenciye yaratıcı projeler geliştirmesi konusunda destek veriliyor. Okul dersleri dışında sınava yönelik çalışmalar yapıyor ise öğrencinin çözdüğü testler üzerinden yanlışları kontrol ediliyor, geçmişte eksik hissettiği konuların tekrarı yapılıyor ve öğrenci ile birlikte sorular çözülüyor. Gerekli olması halinde öğrencinin disipline girebilmesi için özel çalışma programları hazırlanıyor ve üniversiteli eğitmen tarafından özen ile takip ediliyor.

Ortaokul öğrencileri, üniversiteli eğitmenleri yaş olarak kendilerine yakın gördükleri için onları bir öğretmen olarak değil bir arkadaş ve rol model olarak konumlandırıyorlar. Bu da ders alan özel öğrenci ile üniversiteli eğitmen arasında organik güçlü bir bağın kurulmasına yardımcı oluyor ve böylelikle başarılı, örnek üniversiteli öğretmenlerin desteğiyle çocuğun eğitim hayatını sevmesi kolaylaşıyor ve derslerine severek çalışmasına yardımcı oluyor.

consultants-with-online-problems-support-operator-service-business-representative-concept-.jpg
happy-mid-adult-couple-using-touchpad-with-their-financial-consultant-in-the-office-.jpg

İlkokul Özel Ders Talebi Oluşturun

Türkiye’nin en başarılı eğitmenlerinden özel ders alın! ODTÜ, Boğaziçi, Koç Üniversitesi gibi üniversitelerden mezun eğitmenlerin tecrübesini yaşayın.