Farklı Sanat Köyü Hakkında

ŞİMDİ BAŞVUR

FARKLI SANAT KÖYÜ

FARKLI SANAT KÖYÜ

Farklı Sanat Köyü, çocuklarınızın alanında uzman eğitmenler eşliğinde, kişisel ve kültürel gelişimine katkı sağlayacak bir sürü etkinlik, eğitim ve eğlence ortamına ev sahipliği yapıyor.

Bir toplum olarak birlik, beraberlik ve huzur içinde yaşayabilmenin ardındaki gizli gerçek, kültür ve sanata olan yakınlıktan geçer.

Sanat eğitimi, çocuklarımızın kişiliğini oluşturmada olumlu katkı sağlayacağı gibi ileriki yaşlarda özgüvenli, mutlu ve kültürlü bireyler olmalarını da sağlar. Doğayla ve sanatla iç içe yetişen çocuklar, geleceğimizin en önemli mimarlarıdırlar.

kurucu hakkında

Müzikolog Dr. Aydın Öğüt

Ülkemizin 83 yıldır klasik müzik eğitimi almış köklü ailelerinden “Öğüt Ailesi”nin üçüncü kuşak…

ÖN KAYIT FORMU

Farklı Sanat Köyü Başvuru Formu

Çocuklarınız için harika bir adım atmaya hazır mısınız? Farklı Sanat Köyü’nde geliştirici eğitimler ve eğlenceli aktivitelerle yazı dolu dolu geçirin!

elementary-band-class-1-1024x667-1
quote-191014

MERAK ETTİKLERİNİZ

Sıkça Sorulan Sorular

Farklı Sanat Köyü ile ilgili sıkça sorulan soruları derledik ve cevapladık. Sizin de merak ettiğiniz şeyler varsa iletişim sayfası üzerinden bize ulaştırın.

24
Farklı Sanat Köyü; çocuklar için kültür, sanat, kişisel gelişim aktivitelerinin gerçekleştirildiği bir yaz kampıdır. Müzik, resim, heykel, seramik, fotoğrafçılık, modern dans eğitimi, yabancı dil eğitimi, yoga, spor ve organik tarım gibi onlarca aktivite Farklı Sanat Köyü‘nde!

Farklı Sanat Köyü'nde 3-18 yaş arası tüm çocuklar için uygun aktiviteler düzenlenmektedir.

Bu linkte bulunan BAŞVURU FORMU üzerinden ön başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı Sanat Köyü'nde ebeveynlere de yer var! Cafe ve çeşitli oturma alanları, çocuklarınız faaliyetlere katılım sağlarken sizlerin de keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak.

Farklı Sanat Köyü, İzmir Güzelbahçe Yelki Köyü'nde bulunuyor. Anayola ve toplu taşımaya yakın konumu sayesinde İzmir'in her yerinden kolayca ulaşılabilir.