İlkokul

ŞİMDİ BAŞVUR

FARKLI SANAT KÖYÜ

İLKOKUL ÖZEL DERS

İkokula öğrencisine yönelik uyguladığımız özel dersler genellikle ders yoğunluğu olarak daha hafif olmaktadır. Özellikle ilkokul 2. sınıfta alınan özel derslerimiz öğrencinin eğitimi ve kitap okumayı sevmesine, eğitim sistemine alışmasına, okumasını ve yazmasını geliştirmesine, derslere karşı olumsuz ve mutsuz düşüncelere kapılmayıp okulu ve eğitimi sevdirmeye yönelik olmaktadır. Üniversiteli eğitmenlerimiz yaptıkları ilkokul özel derslerinde öğrencilerin hem derslerine yardımcı olmaktadırlar hem de kitap okumalarına destek vermektedirler. Üniversiteli eğitmenlerimiz, çocukların başlangıç seviyesinde olan eğitim hayatlarını sevebilmeleri için dersleri daha eğlenceli bir şekilde işlemeye özen göstererek aynı zamanda oyun ablası / oyun ablası rolünde olmaktadırlar.

İlkokul 3. sınıf ve 4. sınıf dönemlerinde artık Matematik, Türkçe ve diğer derslerin de daha ciddi işlenmeye başlanmasıyla birlikte üniversiteli öğretmenlerimiz, öğrencilerin derslerini iyi kavramalarına ve başarılı bir eğitim hayatı sürmelerine dikkat ediyorlar. Bu süreçte öğrenci ile okul derslerinin tekrarları yapılıyor, geri kaldığı ya da eksiği olduğu konular varsa üzerinden yeniden geçiliyor; proje ödevleri olması durumunda bu konularda öğrenciye yaratıcı projeler geliştirmesi konusunda destek veriliyor. Çocuğunuz ile gerekli olması halinde ders çalışma programı yapılıp, eğitim konusunda disipline girmesine yardımcı olunuyor.

consultants-with-online-problems-support-operator-service-business-representative-concept-.jpg
happy-mid-adult-couple-using-touchpad-with-their-financial-consultant-in-the-office-.jpg

İlkokul Özel Ders Talebi Oluşturun

Türkiye’nin en başarılı eğitmenlerinden özel ders alın! ODTÜ, Boğaziçi, Koç Üniversitesi gibi üniversitelerden mezun eğitmenlerin tecrübesini yaşayın.